Úspěchy žáků 2023/2024

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

XXI. ročník, 13. – 15. 10. 2023, Praha

1. cena
Šimon Bořík (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

3. cena
Michaela Hřivňáková (vyučující: BcA. H. Blachutová)

Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová 

Umělecká soutěž Allegro 2024

20. – 21. 1. 2024, Praha

1. místo
Filip Klievský (7. kategorie sólový zpěv)
Matyáš Urbánek (8. kategorie sólový zpěv)
Adam Buckley a Marek Janda (9. kategorie ansamble)

Vyučující: Mgr. M. Džuneva
Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

Soutěž základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje (MŠMT)

15. – 17. 3. 2024, Praha, krajské kolo

1. cena
Julie Riesová – IX. kategorie (vyučující: MgA. S. Hurníková)
Matěj Gabriel – IV. kategorie (vyučující: MgA. S. Hurníková)

2. cena
Klára Pilousová – VI. kategorie (vyučující: MgA. S. Hurníková)
Veronika Riesová – V. kategorie (vyučující: MgA. S. Hurníková)

3. cena
Anežka Teresa Zapiór – V. kategorie (vyučující: M. Knittlová)
Dominika Pokorná – II. kategorie (vyučující: M. Knittlová)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová

PIANOFORTE PER TUTTI ANEB KLAVÍR PRO VŠECHNY

11. – 12. 4. 2024, Příbor, 7. ročník soutěžní přehlídky

Bronzové pásmo
Kateřina Pospíšilová (IV. kategorie)

Vyučující: MgA. A. Barthová

HARMONIE FESTIVAL

9. – 12. 5. 2024, Lindenholzhausen (Německo)

Zlaté pásmo – folklorní kategorie
Radost Praha

Zlaté pásmo – absolutní vítěz kategorie dětské sbory
Radost Praha

Zlaté pásmo – absolutní vítěz kategorie mládežnické sbory
Radost Praha

Vyučující: PhDr. J. Pirner

Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

9. meDzinárodný zborový festival Bratislava Cantat 2023

12. – 15. 10. 2023, Bratislava, Slovensko

Stříbrné pásmo
Mužská část Pueri gaudentes

Vyučující: Mgr., Ing. L. Sládek

Wolkrův Prostějov – Pražský kalich 2024

23. 2. 2024,  Praha, obvodní kolo celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie 

Postup do krajského kola
Berenika Kramlová (I. kategorie)
Vednula Vlčková (I. kategorie)
David Seltenreich (I. kategorie)
Anna Skramuská (II. kategorie)
Irena Hrušinová (III. kategorie)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

DĚTSKÁ SCÉNA – PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ – OTISK 2024

26. – 27. 3. 2024, Praha, obvodní kolo

Čestné uznání
Klára Fialka (0. kategorie)
Anděla Zahrádková (I. kategorie)
Judita Fenclová (I. kategorie)
Helena Blabolilová (II. kategorie)
Anna Grossová (II. kategorie)
Eliška Kovalčíková (II. kategorie)
Diana Dorota Almeida (II. kategorie)
Apolena Zahrádková (III. kategorie)
Julie Šatopletová (III. kategorie)
Edita Spáčilová (IV. kategorie)

Postup do krajského kola
Alžběta Prášilová (I. kategorie)
Ela Valkovičová (I. kategorie)
Vojtěch Bauer (II. kategorie)
Matylda Kučerová (II. kategorie)
Eliška Kolenčíková (III. kategorie)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

DĚTSKÁ SCÉNA – PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ

27. – 28. 4. 2024, Praha, okresní kolo

Ocenění poroty
Alžběta Prášilová (I. kategorie)
Ela Valkovičová (I. kategorie)
Matylda Kučerová (II. kategorie)
Eliška Kolenčíková (III. kategorie)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VÝTVARNÉHO OBORU ZUŠ

3. 5. – 4. 5. 2024, Praha, krajské kolo

Zlaté pásmo s postupem
Barevné pokoje uprostřed šedi sídliště
(Tereza Folprechtová, Terezie Taterová, Barbora Vele, Josefína Rosická, Karla Františka Prášilová, Benedikt Jedlička)

Vyučující: Mgr. V. Zavřelová

Bronzové pásmo
Plakát na architektonický sloh
(Jana Hadačová, Kristýna Lukešová, Oliver Maštalíř, Vít Rosický, Henrika Sekowská, Valeria Skácelová)

Vyučující: Mgr. V. Zavřelová

Bronzové pásmo
Barva je dobrá
(Nikol Kolva, Klára Musilová, Krisitna Pěchová, Maxmilián Šafránek, Zita Šindelářová, Nora Švehlíková)

Vyučující: Mgr. J. Plačková

Bronzové pásmo
Figurální kresba podle modelu
(Maja Hájičková, Krisitna Pěchová, Schodová Kristýna, Zita Šindelářová, Sára Wlodarczyková)

Vyučující: Mgr. J. Plačková

14. celostátní přehlídka pěveckých sborů mládeže Mezzochori 2023

10. – 12. 11. 2023, Hradec Králové 

Zlaté pásmo
Mužská část Pueri gaudentes

Vyučující: Mgr., Ing. L. Sládek

Soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboru (MŠMT)

14. – 15. 3. 2024, Praha, krajské kolo

Zlaté pásmo – postup do ústředního kola
Alžběta Prášilová (I. kategorie – Přednes)
Eliška Kolenčíková (IV. kategorie – Přednes)
Rozálie Zemánková (IV. kategorie – Přednes) 

Zlaté pásmo
Vojtěch Bauer (I. kategorie – Přednes)
David Seltenreich (VI. kategorie – Přednes)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Wolkrův Prostějov – Pražský kalich 2024

13. – 14. 4. 2024,  Praha, okresní kolo celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie 

Postup do celostátního kola
David Seltenreich

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

72. ročník evropského hudebního festivalu pro mládež

26. 4. – 29. 4. 2024, Neerpelt, Belgie

1. cena – výběrové dětské sbory
Pueri gaudentes

1. cena – mládežnické sbory
Pueri gaudentes

1. cena – smíšené mládežnické sbory
Pueri gaudentes

Vyučující: Mgr. J. Kyjovský
Mgr., Ing. L. Sládek

Klavírní spolupráce: MgA. D. Martínková

Soutěž základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje (MŠMT)

16. – 19. 5. 2024, Liberec, ústřední kolo

1. cena
Julie Riesová – IX. kategorie

Vyučující: MgA. S. Hurníková

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová

Úspěchy žáků 2022/2023

50. mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

2022, Lidice

Čestné uznání
Alina Barna
Šimon Bendl
Adam Hasník
Josefína Rosická
Sofie Třešňáková

Vyučující: Mgr. V. Zavřelová

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

XX. ročník, 14. – 16. 10. 2022, Praha

1. cena
Michaela Hřivňáková (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Diana Libichová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)

2. cena
Filip Klievský (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

3. cena
Karolína Vláčilová (vyučující: BcA. H. Blachutová)

Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová 

Wolkrův Prostějov – Pražský kalich

obvodní kolo celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie, 24. 2. 2023,  Praha

Postup do krajského kola
Berenika Kramlová
David Seltenreich
Eliška Válková
Ivana Paříková

Vyučující: Mgr. R. Tesárková 

Dětská scéna – Otvírání

krajské kolo celostátní přehlídky dětského divadla, 21. – 23. 4. 2023,  Praha

Postup do celostátního kola
Ty-já-tr – ZUŠŠ
Letíme (Martim Almeida, Lev Antoshchuk, Kristýna Kolenčíková, Berenika Kramlová, Stela Daniela Kroupová, Viktorie Nováková, Sebastian Petrů, David Seltenreich, Eliška Válková)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková 

Újezdská notička

13. ročník houslové soutěže, 29. 4. 2023, Újezd u Brna

1. místo
Klára Pilousová (Vyučující: MgA. S. Hurníková)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová 

19. mezinárodní sborový Festival Mundus Cantat

27. 5. 2023,  Sopoty (Polsko)

Zlaté pásmo
Radost Praha (kategorie lidová hudba)

Zlaté pásmo
Radost Praha (kategorie duchovní hudba)

Vyučující: PhDr. J. Pirner

Dětská scéna 2023

celostátní přehlídka dětského divadla, 9. – 15. 6. 2023,  Svitavy

Ty-já-tr – ZUŠŠ
Letíme (Lev Antoshchuk, Eliška Kolenčíková, Berenika Kramlová, Viktorie Nováková, Sebastian Petrů,  David Seltenreich, Edita Spáčilová, Eliška Válková, Rozálie Zemánková)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Svetové dedičstvo očami detí

2022, Banská Štiavnica, Slovensko

3. místo
Adéla Hroňková
Laura Scuderoni

Vyučující: Mgr. J. Plačková 

Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu

krajské kolo, 4. 3. 2023,  Praha

Zlaté pásmo
Pontes (vyučující: Mgr. M. Džuneva, klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová)

Stříbrné pásmo
Koťata (vyučující: Bc. J. Karausová, klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik)

Stříbrné pásmo
Pueri gaudentes (vyučující: Mgr., Ing. L. Sládek, klavírní spolupráce: MgA. D. Nováková)

Stříbrné pásmo
Mužský sbor Pueri gaudentes (vyučující: Mgr., Ing. L. Sládek)

Dětská scéna – Otisk

obvodní kolo celostátní recitační přehlídky, 6. a 7. 3. 2023, Praha

Cena poroty
Judita Fenclová
Alžběta Prášilová
Eliška Kovalčíková
Helena Blabolilová
Jasmína Málková
Ester Meningerová
Julie Šatopletová

Postup do krajského kola
Šimon Fridrichovský
Benedikt Vojtíšek
Matylda Kučerová
Rozálie Zemánková
Jáchym Málek
Vendula Vlčková

Vyučující: Mgr. R. Tesárková 

Dětská scéna – Pražské poetické setkání

krajské kolo celostátní recitační přehlídky, 15. a 16. 4. 2023,  Praha

Cena poroty
Šimon Fridrichovský
Benedikt Vojtíšek
Rozálie Zemánková

Vyučující: Mgr. R. Tesárková 

Soutěžní přehlídka v kolektivním projevu (LDO)

ústřední kolo, 1. – 4. 6. 2023,  Most

Bronzové pásmo a ocenění za uchopení náročného tématu
Ty-já-tr – ZUŠŠ
Letíme (Martim Almeida, Lev Antoshchuk, Kristýna Kolenčíková, Berenika Kramlová, Viktorie Nováková, Sebastian Petrů,  David Seltenreich, Edita Spáčilová, Eliška Válková)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

8. meDzinárodný zborový festival Bratislava Cantat 2022

6. – 9. 10. 2022, Bratislava, Slovensko

Zlaté pásmo (lidová píseň s instrumentálním doprovodem)
Vokalion 

Zlaté pásmo (komorní sbory 9 – 24 členů)
Vokalion

Grand Prix (absolutní vítěz soutěže)
Vokalion

Vyučující: PhDr. J. Pirner
Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

Soutěž MŠMT, komorní hra s převahou dechových nástrojů

krajské kolo, 8. 3. 2023, Praha

3. cena
Klarinetové kvarteto (Amálie Dvořáčková, Antonín Krušina, Klára Vašková, Julius Zahradník)

Vyučující: BcA. J. Mráz

3. cena
Flétnový soubor Syrinx (Ema Grulichová, Anna Kmentová, Kristýna Myersová, Jakub Zahradník)

Vyučující: MgA. M. Bílková Tůmová

Soutěžní přehlídka v kolektivním projevu (LDO)

krajské kolo, 30. a 31. 3. 2023,  Praha

Zlaté pásmo – postup do ústředního kola
Ty-já-tr – ZUŠŠ
Letíme (Martim Almeida, Lev Antoshchuk, Kristýna Kolenčíková, Marie Kotůlková, Berenika Kramlová, Stela Daniela Kroupová, Viktorie Nováková, Sebastian Petrů, David Seltenreich, Eliška Válková)

Bronzové pásmo
Ty-já-tr – ZUŠŠ 
Hra – na (Lada Bartáková, Antonie Cachová, Eliška Kolenčíková, Dominika Komárková, Jasmína Málková, Ester Meiningerová, Apolena Zahrádková, Rozálie Zemánková)

Vyučující: Mgr. R. Tesárková 

Mládí a Bohuslav Martinů

celostátní přehlídka ve hře na housle, 25. – 27. 4. 2023,  Polička

Zlaté pásmo
Klára Pilousová (Vyučující: MgA. S. Hurníková)
Julie Riesová (Vyučující: MgA. S. Hurníková)
Veronika Riesová (Vyučující: MgA. S. Hurníková)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová 

Československá pěvecká soutěž Hlas Česka, Moravy a Slezska 2023

 25. 5. 2023,  Praha

1. místo
Filip Klievský

Čestné uznání
Adam Buckley

Vyučující: Mgr. M. Džuneva
Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

Úspěchy žáků 2021/2022

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

15. – 17. 10. 2021, Praha

3. cena
Sarah Alon (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Matyáš Urbánek (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

Čestné uznání
Natálie Hlavsa (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Amálie Dvořáčková (vyučující: BcA. H. Blachutová)

Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

Karlovarský skřivánek 2022

21. 3. 2022, Karlovy Vary, celostátní kolo

3. cena
Diana Libichová

Vyučující: Mgr. K. Kachlíková

Krajské kolo soutěže ZUŠ (sólový zpěv a komorní zpěv)

31. 3. a 1. 4. 2022, Praha

1. cena s postupem do ústředního kola
Marek Janda (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Kvarteto – Aida Katrin Masad, Alžběta Poláková, Matyáš Urbánek, Erik Vychytil (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

1. cena
Diana Libichová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Klára Jílková (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Duo – Adam Buckley, Marek Janda (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

2. cena
Michaela Hřivňáková (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Sarah Alon (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Daniela Rostykusová (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Matyáš Urbánek (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Eva Říhová (vyučující: BcA. H. Blachutová)

3. cena
Cindy Soukupová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Eliška Svobodová (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Aida Katrin Masad (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Erik Vychytil (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

Recitační přehlídka „Pražské poetické setkání“

23. a 24. 4. 2022, Praha

Postup do národního kola
David Seltenreich

Cena poroty
Agáta Vavrečková

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Ústřední kolo soutěže ZUŠ (sólový zpěv a komorní zpěv)

29. 4. – 1. 5. 2022, Turnov

1.cena
Marek Janda (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Kvarteto – Aida Katrin Masad, Alžběta Poláková, Matyáš Urbánek, Erik Vychytil (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

XI. ročník klavírní soutěže „Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons“
14. a 15. 5. 2022, Praha

3. cena
Alisia Samoilenko (vyučující: Mgr. M. Čilingarová)

 

Cena Jiřího Koláře

17. 12. 2021, Praha

1. místo
Ela Vural (vyučující: Mgr. J. Plačková)

cena poroty
Kristýna Chumová (vyučující:Mgr. V. Zavřelová)
Emma Králová (vyučující:Mgr. V. Zavřelová)

Otisk 2022 (obvodní kolo přehlídky Pražské poetické setkání) – LDO

23. a 24. 3. 2022, Praha 7

Postup do krajského kola
Baltazar Abt
Agáta Vavrečková
Marie Kotůlková
Jáchym Málek
Anežka Peimer
David Seltenreich

Čestné uznání
Benjamin Fořt
Eliška Kolenčíková
Berenika Kramlová
Vendula Vlčková
Alžběta Prášilová
Šimon Fridrichovský
Lily Anna Havlíková
Richard Tesárek
David Lagron
Ester Meningerová

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Soutěž LDO Dětská scéna „Otvírání 2022“

7. 4. 2022, Praha

Postup do krajského kola
soubor Letíme, Hra – na a DS TY-JÁ-TR

Postup do krajského kola
soubor Mrňata 2 a DS TY-JÁ-TR

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Recitační přehlídka „Pražský kalich“

9. a 10. 4. 2022, Praha

Ocenění poroty
Lucie Furmanová 
Alena Štrychová

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

70. ročník evropského hudebního festivalu pro mládež

29. 4. – 2. 5. 2022, Neerpelt, Belgie

1. cena – výběrové dětské sbory do 15 let
Radost Praha (vyučující: PhDr. J. Pirner)

1. cena s pochvalou – výběrové mládežnické sbory do 28 let
Radost Praha (vyučující: PhDr. J. Pirner)

1. cena s pochvalou – volná kategorie – foklór
Radost Praha (vyučující: PhDr. J. Pirner)

Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

5. ročník celostátní klavírní soutěžní přehlídky „Pianoforte per tutti“

28. – 29. 4. 2022, Příbor

bronzové pásmo
Kateřina Pospíšilová

Vyučující: MgA. A. Barthová

Ústřední kolo soutěže ZUŠ (hra na lidové nástroje a komorní hra lidových nástrojů)

26. a 27. 5. 2022, Mikulov

1. cena 
Ema Fenclová (hra na cimbál)

1. cena 
Dubinka  – Alžběta Fenclová, Ema Fenclová, Adéla Grošová, Štěpánka Grošová, Julie Riesová, Veronika Riesová

Vyučující: M. Riesová, dipl. um.

Karlovarský skřivánek 2022

26. 2. 2022, Praha, celopražské kolo

1. cena
Diana Libichová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)

3. cena
Cindy Soukupová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)

Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

Krajské kolo soutěže ZUŠ (hra na cimbál, dudy, komorní hra s cimbálem a s dudami a hra souborů lidové hudby)

26. 3. 2022, Praha

1. cena s postupem do ústředního kola
Ema Fenclová (hra na cimbál)

1. cena s postupem do ústředního kola
Dubinka  – Alžběta Fenclová, Ema Fenclová, Adéla Grošová, Štěpánka Grošová, Julie Riesová, Veronika Riesová

Vyučující: M. Riesová, dipl. um.

22. ročník přehlídky dětských pěveckých sborů „Zpíváme si pro radost“

2. 4. 2022, Turnov

1. cena
Pueri 3 (vyučující: Z. Součková, Mgr. J. Kyjovský)

Klavírní spolupráce: MgA. D. Nováková

Krajské kolo soutěže ZUŠ (hra na dechové nástroje)

6. – 8. 4. 2022, Praha

1. cena s postupem do ústředního kola
Mikuláš Tichý – hra na saxofon (vyučující: M. Kobylka, dipl. um.)

1. cena
Lukáš Vyhnal – hra na trubku (vyučující: J. Kejmar, dipl. um.)
Berta Vráblíková – hra na trubku (vyučující: J. Kejmar, dipl. um.)

2. cena
Anna Kmentová – hra na flétnu (vyučující: MgA. M. Bílková Tůmová)
Matyáš Zahradník – hra na fagot (vyučující: A. Sochor)

3. cena
Magdaléna Králíková – hra na flétnu (vyučující: MgA. M. Bílková Tůmová)

Čestné uznání I. stupně
Ema Grulichová – hra na flétnu (vyučující: MgA. M. Bílková Tůmová)

Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik 

12. ročník houslové soutěže „Újezdská notička“

30. 4. 2022, Újezd u Brna

1. místo – V. kategorie
Veronika Riesová (vyučující: MgA. S. Hurníková)

1. místo – VI. kategorie
Klára Pilousová (vyučující: MgA. S. Hurníková)

2. místo – IV. kategorie
Antonín Prukl (vyučující: M. Knittlová)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová

Ústřední kolo soutěže ZUŠ (hra na dechové nástroje)

19. – 22. 5. 2022, Praha

2. cena
Mikuláš Tichý – hra na saxofon (vyučující: M. Kobylka, dipl. um.)

Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

Úspěchy žáků 2020/2021

Výtvarná soutěž „Ilustrace pro Boženu N.“

11. 9. 2020, Praha

1. místo
Emma Pořízková

Vyučující: Mgr. J. Plačková

Výtvarná soutěž „Komenský do tříd!“

 prosinec 2020, Praha

2. místo
Emma Pořízková

Vyučující: Mgr. J. Plačková

Recitační přehlídka pražský kalich 2021

 Praha, 19. – 20. 6. 2021

Ocenění poroty s doporučením k postupu na Wolkrův Prostějov
Lucie Furmanová

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Mezinárodní houslová soutěž PhDr. josefa Micky

17. – 18. 10. 2020, Praha

3. cena
Klára Pilousová (vyučující: MgA. S. Hurníková)

Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

XI. ročník houslové soutěže Újezdská notička

Újezd u Brna, 9. 5. 2021

1. místo
Klára Pilousová (Vyučující: MgA. S. Hurníková)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová

Výtvarná soutěž „Slovo dětmi malované“

Brno 2020

3. místo
Evelyne Lessenko (kategorie do 5 let)
Emma Pořízková (kategorie 14 a více let)
Julie Tittelbachová (kategorie 14 a více let)

Cena nakladatelství ARGO
Emma Pořízková (kategorie 14 a více let)

Vyučující: Mgr. J. Plačková

II. Harfová soutěžní přehlídka základních uměleckých škol

11. – 12. 6. 2021, Praha

1. cena
Jakub Sadílek (3. kategorie háčková harfa)

Vyučující: MgA. J. Střížková

Úspěchy žáků 2019/2020

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

18. – 20. 10. 2019, Praha

2. cena
Marek Janda (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

3. cena
Sarah Alon (vyučující: BcA. H. Blachutová)

Čestné uznání
Cindy Soukupová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Petr Hais (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová, M. Pecikiewiczová

MEZINÁRODNÍ SBOROVÁ SOUTĚŽ Varsovia Cantat

15. – 17. 11. 2019, Varšava (Polsko)

2. cena – dětské sbory
Radost Praha

2. cena – mládežnické sbory
Radost Praha

2. cena – komorní sbory
Komorní sbor Radost

Vyučující: PhDr. J. Pirner

Mezzochori

9. 11. 2019, Hradec Králové

Zlaté pásmo
Mužská část Pueri gaudentes

Vyučující: Ing. Mgr. L. Sládek

Mezinárodní harfová soutěž
prof. Karla Patrase

7. – 10. 11. 2019, Praha

3. cena
Jakub Sadílek

Vyučující: MgA. J. Střížková

Úspěchy žáků 2018/2019

Mezinárodní sborová soutěž

20. – 23. 9. 2018, Rimini (Itálie)

Zlaté pásmo/absolutní vítěz – dětské sbory
Radost Praha

Zlaté pásmo – lidová hudba
Radost Praha

Zlaté pásmo – duchovní hudba
Radost Praha

Vyučující: PhDr. J. Pirner
Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon

16. 3. 2019, Praha

2. místo
Mikuláš Patočka

3. místo
Antonie Soukupová

Vyučující:  J. Štěpánková

II. ročník soutěžní přehlídky ve sborovém zpěvu

22. – 23. 3. 2019, krajské kolo v Praze

Zlaté pásmo
Koťata (vyučující: Mgr. J. Jamborová)

Zlaté pásmo
DPS Radost Praha (vyučující: PhDr. J. Pirner)

Zlaté pásmo
Komorní sbor Radost Praha (vyučující: PhDr. J. Pirner)

Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

19. – 21. 10. 2018, Praha

2. cena
Alžběta Poláková (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Aida Katrin Masad (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Tereza Isabella Chirnside (vyučující: BcA. H. Blachutová)

3. cena
Cindy Soukupová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)

Čestné uznání
Anna Barnášová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová, M. Pecikiewiczová

II. ročník soutěžní přehlídky ve sborovém zpěvu

22. – 23. 3. 2019, krajské kolo v Praze

Zlaté pásmo
Pueri 3 (vyučující: Z. Součková)

Zlaté pásmo
Chlapecká část Pueri gaudentes
(vyučující: Ing. Mgr. L. Sládek, Mgr. J. Kyjovský)

Stříbrné pásmo
Pueri gaudentes
(vyučující: Ing. Mgr. L. Sládek, Mgr. J. Kyjovský)

Stříbrné pásmo
Mužská část Pueri gaudentes
(vyučující: Ing. Mgr. L. Sládek, Mgr. J. Kyjovský)

Klavírní spolupráce: MgA. D. Nováková

Dětská scéna 2019

6. – 7. 4. 2019, Krajské kolo, Praha

Cena za výběr textu
Lucie Furmanová (IV. kategorie)

Postup do celostátního kola
Agáta Poláčková (III. kategorie)

Vyučující:  Mgr. R. Tesárková

Opava cantat

8. – 11. 11. 2019, Opava

Zlaté pásmo
Pueri gaudentes

Vyučující:  Ing. Mgr. L. Sládek
Klavírní spolupráce: MgA. D. Nováková

Soutěžní přehlídka LDO v kolektivním projevu

27. – 29. 3. 2019, Praha

Bronzové pásmo
Pátečníci

Mrňata

Vyučující:  Mgr. R. Tesárková

 

XI. ROČNÍK CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY MLÁDÍ A BOHUSLAV MARTINŮ

23. – 26. 4. 2019, Polička

Zlaté pásmo
Veronika Riesová

Zlaté pásmo
Klára Pilousová

Zlaté pásmo
Julie Riesová

Vyučující:  MgA. S. Hurníková
Klavírní spolupráce: MgA. V. Kopáčik

Úspěchy žáků 2017/2018

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

20. – 22. 10. 2017

3. cena
Cindy Soukupová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Daniela Rostykusová (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

Čestné uznání
Eva Říhová (vyučující: BcA. H. Blachutová)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová, M. Pecikiewiczová

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv

16. – 18. 3. 2018

1. cena s postupem
Petr Hais (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Marek Janda (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Michaela Novotná (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Julie Talpová (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

Trio
(Michaela Novotná, Eva Říhová, Julie Talpová)

Vyučující: BcA. H. Blachutová, Mgr. M. Džuneva

Kvarteto
(Adam Bortlík, Katrin Aida Masad, Alžběta Poláková, Erik Vychytil)

Vyučující: Mgr. M. Džuneva

1. cena
Eva Říhová (vyučující: BcA. H. Blachutová)

2. cena
Jakub Nedorost (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Maryam Shaalam (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Cindy Soukupová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Kristýna Šimůnková (vyučující: BcA. H. Blachutová)

3. cena
Amálie Dvořáková (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Isabella Tereza Chirnside (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Magdalena Jordáková (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Katrin Aida Masad (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Alžběta Poláková (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Daniela Rostykusová (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Anna Skramuská (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Kristýna Šmausová (vyučující: BcA. H. Blachutová)

Duo
(Anna Jamborová, Eva Říhová)

Vyučující: Mgr. M. Džuneva

Čestné uznání
Anna Barnášová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Anna Drtinová (vyučující: BcA. H. Blachutová)
Anna Jamborová (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Violetta Šporclová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová, M. Pecikiewiczová

„Oči dokořán“ – celostátní přehlídka výtvarného oboru

6. 10. 2017, Šternberk

Čestné uznání
Anna Krejčí
Tereza Pojerová

Vyučující: Mgr. J. Plačková

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – hra na dechové nástroje

20. – 24. 3. 2018

1. cena
Berta Vrábliková, hra na trubku (vyučující: J. Kejmar, dipl. um.)

2. cena
Pavel Jirkovský, hra na fagot (vyučující: A. Sochor)
Jakob Malý, hra na trubku (vyučující: J. Jakubec)
Oliver Stach, hra na trubku (vyučující: J. Kejmar, dipl. um.)
Lenka Tesfayeová, hra na saxofon (vyučující: M. Kobylka, dipl. um.)

3. cena
Eva Pecinová, hra na zobcovou flétnu (vyučující: D. Višňáková, dipl. spec.)

 Čestné uznání
Jana Žádníková, hra na flétnu (vyučující: MgA. M. Bílková Tůmová)
Anna Kmentová, hra na flétnu (vyučující: MgA. M. Bílková Tůmová)

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv

27. – 28. 4. 2018, Turnov

1. cena
Trio
(Michaela Novotná, Eva Říhová, Julie Talpová)

Vyučující: BcA. H. Blachutová, Mgr. M. Džuneva

Kvarteto
(Adam Bortlík, Katrin Aida Masad, Alžběta Poláková, Erik Vychytil)

Vyučující: Mgr. M. Džuneva

2. cena
Marek Janda (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Michaela Novotná (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

3. místo
Petr Hais (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Julie Talpová (vyučující: Mgr. M. Džuneva)

Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová, ocenění poroty

Opava Cantat

6. 10. 2017

Pueri gaudentes – zvláštní cena poroty za interpretaci písně E. Hradeckého

Vyučující: Mgr. Ing. L. Sládek

Krajské kolo přehlídky LDO – dětská scéna 2017

8. – 9. 4. 2017

Ocenění odborné poroty
Vendula Vlčková
Lucie Furmanová

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Menel Tekel 2018

2. cena
skupinová práce: Menu svobody I.

Vyučující: Mgr. J. Plačková

Krajské kolo přehlídky LDO – Wolkrův Prostějov 2018

Cena poroty
Studenti Akademie pro seniory

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

1. česko-slovenská soutěžní harfová přehlídka

21. 4. 2018, Liberec

Absolutní vítěz
Jan Sadílek

Vyučující: MgA. J. Střížková

Ústřední kolo přehlídky LDO – Dětská scéna 2018

Barbora Suchá
Vybrána na celostátní festival DAMU: Děti-výchova-divadlo

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Úspěchy žáků 2016/2017

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

21. – 23. 10. 2016

3. cena
Julie Talpová
Jakub Nedorost

Čestné uznání
Daniela Rostykusová
Martin Jelínek

Vyučující: Mgr. M. Džuneva
Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – hra na klavír

5. – 9. 3. 2017

2. cena
Markéta Zemanová (vyučující: D. Rolincová)

Čestné uznání
Oliver Cingl (vyučující: D. Rolincová)
Luisa Zelbová (vyučující: V. Vlková)

Krajské kolo přehlídky LDO – dětská scéna 2017

8. – 9. 4. 2017

Ocenění odborné poroty
Vendula Vlčková
Lucie Furmanová

 Vyučující: Mgr. R. Tesárková  

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – jazzové soubory a ostatní orchestry

1. – 4. 3. 2017

1. cena s postupem

Jazzové trio
M. Lesa, J. Macar, M. Sirotek

Vyučující: E. Hradecký

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – hra na housle

28. – 31. 3. 2017

3. cena
Zuzana Sadílková (vyučující: M. Knittlová)
Imrich Perháč (vyučující: MgA. Z. Pelikánová)

 Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová, M. Pecikiewiczová

Mezinárodní soutěž sborového umění Jihlava

Zlaté pásmo
komorní sbor Puellae

Vyučující: Ing. V. Souček
Klavírní spolupráce: J. Nešverová

Mene Tekel 2017

Zvláštní cena odborné poroty
Anežka Vošoustová

Vyučující: Mgr. J. Plačková

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – jazzové soubory a ostatní orchestry

1. – 4. 3. 2017

1. cena 

LEBEDA KVINTET
L. Tesfayeová, B. Kobylka, D. Džunev, A. Chrapek, M. Lesa

 Vyučující: M. Kobylka, dipl. um.

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – hra na kytaru

6. – 9. 4. 2017

3. cena
Alexandr Chrapek

Vyučující: J. Ton

Soutěžní přehlídka výtvarného oboru

Stříbrné pásmo – jednotlivci
I. Malá, K. Novotná, A. Krejčí, T. Pojerová

Stříbrné pásmo – řady
Císařová, Kmentová, Mašová, Němečková, Němečková, Peštová, Shavlovskaya

Bronzové pásmo – jednotlivci
A. Krejčí, D. Juričková, L. Víšková

Čestné uznání I. stupně – jednotlivci
N. Víšková
N. Košacká
K. Patočková
S. Rybková
J. Trnková
K. Chalašová,
A. Masničáková
L. Šlesingerová

Vyučující: ak. mal. V. Elšík, Mgr. J. Plačková

Úspěchy žáků 2015/2016

Písňová soutěž Bohuslava Martinů

Praha, 16. – 18. 10. 2015

Čestné uznání
Daniela Rostykusová (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Jakub Nedorost (vyučující: Mgr. M. Džuneva)
Kateřina Jelínková (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)
Eva Říhová (vyučující: Mgr. K. Kachlíková)

Per Quattro Mani

Praha, 22. – 23. 4. 2016

 3. cena
Aino Heřmanová
Rebeka Heřmanová

 Vyučující: M. Pecikiewiczová

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ – hra na akordeon

Plzeň, 7. 5. 2016

3. cena
Karel Špinka

Vyučující: J. Štěpánková

Plzenecké housličky

Starý Plzenec, 21. 5. 2016

1. cena
Zuzana Sadílková (vyučující: M. Knittlová)

2. cena
Imrich Perháč (vyučující: MgA. Z. Pelikánová)

3. cena
Julie Riesová (vyučující: MgA. S. Hurníková)

Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová, M. Pecikiewiczová

1. ročník mezinárodní harfové soutěže prof. Karla Patrase

Praha, 27. – 29. 11. 2015

2. cena
Jan Sadílek

3. cena
Kateřina Valášková

Vyučující: MgA. J. Střížková

Teplické flautohry

23. – 24. 4. 2016

1. cena
Sophia Šporclová

Vyučující: M. Kobylka, dipl.um
Klavírní spolupráce: MgA. A. Barthová

KAUNAS CANTAT

Litva, 10. – 16. 5. 2016

Absolutní vítěz
Radost Praha

Sbormistr: PhDr. J. Pirner
Klavírní spolupráce: J. Nešverová

Ústřední kolo přehlídky literárně dramatických oborů ZUŠ

Litvínov, 2. – 3. 6. 2016

Bronzové pásmo
Pátečníci
„Spočítej hvězdy“

Vyučující: Mgr. R. Tesárková

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ – komorní hra s převahou dechových nástrojů

17. – 19. 3. 2016

1. cena
Eva Pecinová – zobcová flétna (vyučující: D. Višňáková, dipl.spec.)
Julie Pecinová – zobcová flétna (vyučující: D. Višňáková, dipl.spec.)
Julie Kadlecová – cembalo, klavír (vyučující: M. Pecikiewiczová)

1. cena
Trio LEBEDA
Lensa Tesfayeová
Benedikt Kobylka
Daniel Džunev

Vyučující: M. Kobylka, dipl.um

Duškova soutěž hudební mládeže ve zpěvu 2016

Praha, 30. 4. 2016

1. cena
Michaela Novotná

Čestné uznání
Daniela Rostykusová

Vyučující: Mgr. M. Džuneva
Klavírní spolupráce: M. Pecikiewiczová

Sdílej